12 grudnia 2018

Współpraca

Współpraca

Kobieta z Wiggorem to cykl wydarzeń organizowany dla studentek. Naszym celem jest zachęcenie młodych kobiet do rozwijania swoich pasji oraz poznawania nowych doświadczeń.

Kaufland

Głównym Partnerem projektu Kobieta z Wiggorem jest Kaufland Polska - jedno z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych, które stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Firma posiada wiele stanowisk pracy, a jej pracownicy nieprzerwanie się rozwijają. Kaufland oferuje szerokie perspektywy rozwoju zawodowego, wspiera i oczywiście motywuje do działania.

Partnerzy

Serdecznie zapraszamy do współpracy w realizacji tegorocznej edycji projektu, ponieważ dzięki wspólnemu działaniu z partnerami jesteśmy w stanie zbliżyć się do osiągnięcia idei przyświecających naszemu projektowi. W przeciągu 20 lat zaufali nam m.in. Kaufland, Credit Suisse, PZU oraz Procter&Gamble.

Oferta

W związku z tym, że sami jesteśmy studentami, w łatwy sposób możemy dotrzeć do naszej grupy docelowej. Korzyści jakie płyną ze współdziałania z nami to m.in. promowanie Państwa firmy na materiałach reklamowych (plakaty, ulotki, gadżety) czy promocja na stronie internetowej. Elastyczność jest istotną dla nas cechą, dlatego jesteśmy otwarci na nowe propozycje i owocną współpracę.