12 grudnia 2018

O projekcie

O projekcie

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR co roku tworzy projekt „Kobieta z Wiggorem”. Jest to cykl wydarzeń, organizowanych z myślą o wrocławskich studentkach. Już od 21 lat staramy się układać nasze warsztaty tak, aby każda uczestniczka znalazła coś dla siebie.

Warsztaty

Na naszych eventach dziewczyny mogą się sprawdzić w niecodziennych aktywnościach, jak fitness na trampolinie czy pole dance. Nie zapominamy również o merytorycznych aspektach, dzięki którym uczestniczki zdobędą nową wiedzę oraz praktyczne umiejętności.

Współprace

Dodatkowo będą miały szansę spotkać się ze znanymi osobistościami ze świata biznesu, telewizji, social media czy sportu. Na przestrzeni lat wspierały nas m.in. Beata Sadowska (dziennikarka), Magdalena Kanoniak, szerzej znana jako Radzka (youtuberka) oraz Roma Szafarek (makijażystka, charakteryzatorka, stylistka).

PRZYCIĄGNIJ SPOJRZENIA

Pion warsztatów z zakresu wizażu, autoprezentacji czy stylizacji. Jednym słowem, wszystko, co kobieta powinna wiedzieć, aby prawidłowo o siebie dbać i przyciągnąć spojrzenia innych.

POSZERZ HORYZONTY

Wieloaspektowe szkolenia i wykłady poświęcone rozwojowi osobistemu. Z pewnością pomogą współczesnym kobietom radzić sobie z problemami, które stawia przed nimi życie.

BĄDŹ ŚWIADOMA

Blok warsztatów budujących świadomość w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz zdrowego stylu życia. W końcu, dla kobiety zdrowe ciało to zdrowy duch!

WYZWÓL ENERGIĘ

Nic tak nie dodaje rumieńców jak aktywność! Z tego powodu cały pion szkoleń związaliśmy z ze sportem, treningiem fitness, a także bardziej rozrywkowymi zajęciami, takimi jak paintball czy gokarty.

Dołącz do nas

Zapytasz, „Po co to wszystko?”. Otóż dlatego, że wierzymy, iż rozwój osobisty to klucz, który przybliża nas do spełnienia marzeń. Dlatego nie czekaj – dołącz do kobiet, które mają w sobie wigor 🙂