Włosowe ABC, czyli czym jest włosing i jak dbać o włosy

Czym jest włosing? Włosing to świadoma pielęgnacja włosów. Funkcjonuje wiele mitów na temat tego, jak dbać o włosy – co jest dla nich dobre, a co złe. Każda z nas ma inne włosy, a co za tym idzie, inne włosowe potrzeby. Prawdopodobnie ułożenie idealnej rutyny pielęgnacyjnej i dobranie odpowiednich produktów trochę potrwa. Warto eksperymentować i próbować różnych rzeczy, aby odkryć potrzeby naszych kosmyków.

Zawód: Influencer.

Ogromna sieć, zakodowana w niezliczonej liczbie znaków, oplata nas już niemal z każdej strony. Jednak raczej nie postrzegamy jej jako pułapki, w którą wplątujemy się niczym mucha w sieć pająka. Dla nas, pokolenia z przełomu tysiącleci, to raczej przestrzeń, w której prowadzimy swoje życie – życie w drugim wymiarze, życie online. Co nas do tego przyciąga?

Jak zachować wigor w czasie kwarantanny?

Już od ponad tygodnia funkcjonujemy w ramach kwarantanny, z daleka od naszych uniwersytetów czy miejsc pracy. Wyjątkowa sytuacja odbiła się na wszystkich, również na “Kobiecie z Wiggorem”, zmuszając nas do odwołania lub chwilowego zawieszenia realizowanych wydarzeń. To jednak nie oznacza, że porzucamy przyświecające nam cele – wręcz przeciwnie! Postanowiliśmy przyjrzeć się dostępnej ofercie i masowo publikowanym radom, wybrać z nich “najsmakowitsze kąski” i zaprezentować Wam tylko i wyłącznie to, nad czym warto się pochylić.

Życzenia na Dzień Kobiet 2020

Być może niewielu mężczyzn przyzna się szczerze, że w spośród wszystkich dni w kalendarzu, jednym z ich ulubionych jest 8 marca. Dla nas – redaktorów sekcji “Męskim Okiem” – jest to jednak data niezwykle szczególna. Umożliwia nam bowiem złożenie serdecznych podziękowań i życzeń kobietom, dla których pracujemy na co dzień, a bez których nasze teksty byłyby po prostu bezużyteczne.

Grajmy w walentynki na własnych zasadach. Bez pierścionków zaręczynowych z Allegro.

Jakiś czas temu moja przyjaciółka, głęboko oczarowana raportami sprzedaży Allegro, podrzuciła mi niebanalną ciekawostkę. Pod zakładką sezonowych trendów zakupowych znalazła bowiem, że na kilka dni przed walentynkami Polacy najczęściej kupują… pierścionki zaręczynowe. „Nie mam pomysłu na prezent, więc może nadrobię oświadczynami” – zdaje się krzyczeć ta kuriozalna statystyka.

Rytuał pielęgnacji twarzy

Każda z nas ma wiele codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Ważne, aby wprowadzić w nasz codzienny nawyk również rytuał pielęgnacji twarzy. Codzienna pielęgnacja powinna składać się z kilku kroków i co najważniejsze – powinna być dostosowana do typu naszej cery. Stosowanie nieodpowiednich kosmetyków może znacznie pogorszyć kondycję naszej skóry. Jednak niezależnie od rodzaju cery musimy pamiętać o kilku ważnych czynnościach, które znacznie poprawią jej kondycję.

Nowy rok nowy sport

Nowy rok to czas kiedy większość z nas siada z kartką papieru i zapisuje swoje postanowienia noworoczne. U każdej z nas możemy znaleźć tam coś innego, ale u większości pojawi się punkt dotyczący zwiększenia aktywności fizycznej. Każda z pór roku daje nam warunki do uprawiania różnych sportów. W nowym roku postaraj się czerpać z tego garściami i próbuj nowych sportów. Zastanawiasz się jakich? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!