Życzenia na Dzień Kobiet 2020

Drogie czytelniczki “Kobiety z Wiggorem”

Być może niewielu mężczyzn przyzna się szczerze, że w spośród wszystkich dni w  kalendarzu, jednym z ich ulubionych jest 8 marca. Dla nas – redaktorów sekcji “Męskim Okiem” – jest to jednak data niezwykle szczególna. Umożliwia nam bowiem złożenie serdecznych podziękowań i życzeń kobietom, dla których pracujemy na co dzień, a bez których nasze teksty byłyby po prostu bezużyteczne.

Photo by Annie Spratt on Unsplash

W tym szczególnym dniu chcielibyśmy złożyć naszym czytelniczkom najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim – szczęścia. Zdajemy sobie sprawę, że każda z Was, jest inna i wyjątkowa. Pragniemy więc, abyście potrafiły, w zgodzie z własnymi przekonaniami, zdefiniować własne szczęście i odnaleźć prowadzącą do niego drogę. Chcemy, by każda z Was, bez wyjątku, spotykała na tej drodze wyjątkowych ludzi. Ludzi wartościowych, których obecność ozdobi i wyróżni mijające dni, miesiące i lata. Ludzi, którzy wypełnią Wasze życia wspaniałymi chwilami, do których z sentymentem będziecie wracać w swoich wspomnieniach. Mężczyzn i kobiety, partnerów i partnerki, przyjaciół – wszystkich, na których można polegać, a bez których życie jest po prostu smutniejsze. 

Życzymy Wam, by każdy Wasz sukces był niezwykle satysfakcjonujący, zaś każdy błąd uczył Was nowych rzeczy i jeszcze bardziej Was wzmacniał. Bądźcie silne lub czułe, odważne albo romantyczne, ekstrawaganckie a może skromne i spokojne. Bądźcie takie, jakie chcecie. Bądźcie sobą. Spełniajcie marzenia i niczym się nie krępujcie – niech świat nie będzie miał dla Was żadnych ograniczeń.

Ostatni akapit chcemy zaś poświęcić naszym wspaniałym koleżankom z “Kobiety z Wiggorem”. Te życzenia kierujemy również dla Was. Dziękujemy Wam za każde wsparcie, każdą poradę i każdy zredagowany akapit tekstu. Dziękujemy, że mamy przyjemność współtworzyć z Wami tego bloga. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zespołu!

Tego wszystkiego, a ponadto spełnienia zarówno najskrytszych marzeń, jak i najbardziej błahych zachcianek, wszystkim kobietom!

~ redakcja “Męskim okiem”

Dodaj komentarz